Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre profesionálov

FLOORCRAFT DESIGN SERVICE

 

Môže to začať nápadom a túžbou vytvoriť jedinečné, zvláštne prostredie. Personalizovaný dizajn, ktorý môže byť štýlovo jednoduchý alebo by mohol byť pozoruhodne zložitý. Vytváranie podláh pre nastavenie nálady. Asi dramatické a vzrušujúce. Alebo upokojujúce a povzbudzujúce. Samozrejme, podlahový materiál s vkusom. Ak budete pracovať s FLOORCARFT Design Service, môžete si realitu predstaviť, vidieť ju a uveriť jej.

V každej budove má podlahový materiál veľký vplyv na vzhľad a pocit z celkového prostredia. FLOORCARFT Design Service pomáha dizajnérom, architektom, návrhárom a vlastníkom budov vyťažiť čo najviac z tejto kreatívnej príležitosti. Táto služba ponúka takmer neobmedzený rozsah ohromujúcich efektov a pútavých konceptov. Dizajny, ktoré zapriahnu vašu predstavivosť a presne ju naplnia.

Či už si vyberiete z obrovského výberu štandardných vlastností, alebo vytvoríte unikátne dizajny vrátane log a inej špeciálnej grafiky.

Žiadna iná spoločnosť zaoberajúca sa podlahovým materiálom neponúka takúto skúsenosť a reputáciu v dizajne podlahového materiálu. FLOORCARFT Design Service už pomohol vytvoriť nespočetné množstvo individuálne prispôsobených dispozícií podlahového materiálu pre zdravotnícky, vzdelávací, maloobchodný či bytový sektor na celom svete.

 

FLOORCRAFT, ktorý bol zavedený v roku 1993, je unikátne a čoraz univerzálnejšie servisné zariadenie. Každý nápad sa preskúma a vizualizuje. Potom, keď sa dizajn finalizuje a schvaľuje, zadá sa do počítačového programu kvôli presnému rezaniu.

Akokoľvek jednoduchý alebo zložitý je originálny náčrt, servis ponúka klientom overenú univerzálnosť.

Je tu skúsený tím, ktorý čaká, kedy využijete pre svoj náčrt jeho zručnosti v nástroji FLOORCRAFT. Sú pripravení dotvoriť vaše originálne nápady a zreálniť ich.

 

Kontaktujte svojho miestneho zástupcu spoločnosti Tarkett a žiadajte informácie o FLOORCRAFT design service.