Vyberte si krajinuVyberte si krajinu
Slovensko - Pre profesionálov

Školenie

 

Profesionáli k vašim službám: tím skúsených technikov je k dispozícii kedykoľvek potrebujete pomoc.

Our technicians are regularly involved in training, advising and helping companies and individuals with complex, technical site launch issues, worldwide. 

Naši technici sú pravidelne zainteresovávaní do školenia, poradenstva a pomoci spoločnostiam a jednotlivcom s komplexnými, technickými problémami pri uvádzaní do prevádzky a to na celom svete.

Znalecké centrum spoločnosti Tarkett je laboratórium pre pokládku a údržbu, ktorého poslaním je rozvíjať a schvaľovať inštalačné techniky podlahových materiálov Tarkett.

Školenie Tarkett-u


Či sa už chcete zúčastniť školiacej lekcie alebo jednoducho zdokonaliť svoje doterajšie schopnosti, Tarkett ponúka celú paletu možností, ktoré sa hodia vašim potrebám, vrátane kurzov pre začiatočníkov a zmlúv pre vzdelávanie a výcvik učňov pre mladých ľudí.

Pre zákazníkov, ktorí sú v zahraničí dodávame tiež technické školenie na požiadanie (výrobky, pokládka, údržba, atď.) v našich školiacich centrách.

Naše školiace programy vám poskytnú nástroje, ktoré potrebujete, aby ste pomohli vašim zákazníkom implementovať environmentálne stratégie.

Poďakovania

p. Jean M., Riaditeľ dekoračnej spoločnosti
"Školiace kurzy Tarkett-u poskytli mojim zamestnancom príležitosť zrealizovať inštaláciu konceptu sprchy. Momentálne sme v situácii, že sme schopní pracovať na viacerých miestach a zaručiť našim zákazníkom správne vetranie vo vlhkom prostredí."

p. Raphaël S., Školiteľ v Školiacom centre Sedan,

 

"Pomocou Tarkett Formation som si zlepšil svoje odborné schopnosti a techniky, ktoré používam každý deň. Tiež som získal uznanie za svoje odborné schopnosti, pretože som bol schopný splniť požiadavky komplexných projektov. Moja spoločnosť a moji zákazníci boli prví, ktorí čerpali výhody a viem, že sú spokojní. Odporúčal by som túto skúsenosť každému.